Mateřská
škola
Zdice
“Objevujeme svět kolem nás”

Příloha k OČR -výkaz péče o dítě z důvodu uzavření výchovného zařízení

tiskopis - výkaz

Úplata za vzdělávání v době uzavření MŠ

Vážení rodiče,

vzhledem ke stavájící situaci, kdy je mateřská škola uzavřena, nebude platba za vzdělávání dítěte v MŠ           za měsíc březen od 17.3. započítána. V měsíci březnu bude účtována poměrná část školného. V dalších měsících, v kterých bude přerušen provoz MŠ, se školné neplatí. V případě, že by byla MŠ otevřena v průběhu některého z nich - byla by opět stanovena poměrná část výše školného. Vzniklé přeplatky budou vráceny.

Mgr. Vendula Grossová, ředitelka školy

Stravné - upozornění na chybu

Vážení rodiče,

moc se omlouváme za chybu, která se vyskytla při strhávání stravného za měsíc únor. V programu došlo k sloučení částek leden+únor 2020. Komu se strhlo - bude částka za měsíc leden vrácena zpět. Komu se inkaso odmítlo - bude zadán nový příkaz k úhradě stravného za měsíc únor 2020. Intenzivně na tom pracujeme.

Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Milé děti,

moc na vás myslíme a doufáme, že se brzy shledáme opět v naší školce.

Pro spoustu z vás je tento školní rok v MŠ posledním a po prázdninách z vás budou školáci. Je nám líto, že s vámi nemůžeme procvičovat dovednosti a znalosti, které každý předškolák musí před nástupem do 1. třídy znát. Napadlo nás, že vám poradíme, kde najdete zajímavá a užitečná procvičování, která zvládnete i s pomocí rodičů doma. Najdete je na těchto webových stránkách:

Myslíme, že řadu úkolů zvládnou i mladší děti a že pro spoustu rodičů budou inspirativní.

Přejeme vám všem hodně zdraví, rodičům pevné nervy a dostatek trpělivosti a porozumění. Opatrujte se.

Vaše paní učitelky.

děti(1).png

ODKAZ: Informace k zápisu do ZŠ Zdice

Rozhodnuti hejtmanky Středočeského kraje-pomoc při péči o děti

Rozhodnutí hejtmanky SK

UZAVŘENÍ

Mateřské školy Zdice, Zahradní 801, okr. Beroun

Vážení rodiče,

na základě usnesení Rady města Zdice ze dne 16.3.2020 bude Mateřská škola Zdice od úterý 17.3. 2020 uzavřena do odvolání.

Toto opatření vzniká na základě doporučení vlády ČR.

Žádost o ošetřovné budu vydávat dne 16.3. od 14.00 do 16.00 hodin a 17.3. od 8.00 do 14.00 hodin v ředitelně mateřské školy. Následně pak každé pondělí od 9.00 do 12.00 hod.

O její vydání požádejte telefonicky nebo e-mailem.

Děkuji a přeji Vám všem hlavně hodně zdraví.

Mgr. Vendula Grossová, ředitelka školy

Vážení rodiče,

z důvodu výjimečné situace, která nastala v důsledku šíření koronaviru jsme zvýšili preventivně hygienu ve školce. Vše je denně dezinfikováno, omýváno. Častěji si s dětmi myjeme ruce, učíme se správně kýchat a smrkat. Smrkáme do papírových kapesníčků, které hned vyhazujeme a pak se opět myjeme. Velmi bychom chtěli poděkovat všem, kteří nás zásobují kapesníčky a přinesli i dezinfekční gely na ruce.

Nadále budeme důslednější v přijímání dětí a děti nastydlé, smrkající a kašlající do kolektivu nepřijmeme. Chráníme ostatní děti i zaměstnance před jakoukoliv nákazou, oslabením.

Pokud jste byli na horách v rizikové oblasti nebo v kontaktu s nakaženou osobou, žádáme vás, respektujte karanténu, nevoďte nám dítě do školky a informujte nás.

Z důvodu uzavření škol a rušení akcí, kde se shromažďuje více lidí –také my přijímáme opatření: rušíme plánované akce a kurzy s platností od 10.3.2020.

V případě, že máte možnost nechat děti v bezpečí vašich domovů, zvažte jejich docházku do MŠ.

Děkujeme.

Zápis do ZŠ - informace

Publikováno 17. 3. 2020 13:31

Upozornění a žádost

Publikováno 4. 3. 2020 19:30

MŠMT-informace ke koronaviru

Publikováno 2. 3. 2020 19:41

Nábor do tenisové školičky Zdice - informace

Publikováno 24. 2. 2020 12:51

www.mapberoun.cz

Šablony II.  MŠ Zdice

Vážení rodiče,

MŠ Zdice dostala schválenou dotaci, kterou bude čerpat v letech 2018 - 2020  z Evropských strukturálních a investičních fondů.

Dotaci čerpáme v období od 1.9.2018 do 31.8.2020.

Čerpání Šablony II.